24.10.2014 20:02

Stopiņu handbolistes 12 minūtēs nodrošina uzvaru pār Skrīveru komandu

Uzbrukumā Elza Seržante Uzbrukumā Elza Seržante Latvijas Handbola federācija

Latvijas čempiones Stopiņu novada handbola komandas spēlētājas piektdienas mačā savā laukumā izcīna trešo panākumu šīs sezonas četros mačos.

Cīņā ar Skrīveru handbolistēm pēc nospēlētām 20 minūtēm tablo vēstīja neizšķirtu 7:7, bet otrā puslaika trešajā minūtē rezultāts jau bija 18:7 – šajā laikā stopiņietes bija guvušas 11 vārtus pēc kārtas.

Turpinājumā rezultāta starpība būtiskas izmaiņas vairs nepiedzīvoja. Mājinieces turējās drošā aptuveni desmit vārtu atstatumā un beigās svinēja uzvaru 35:24.

Uzvarētāju labā Elza Seržante guva 14 vārtus, Ivita Asare deviņus un Daina Sergejeva astoņus.

Pēc piektdienas uzvaras Stopiņu NHK turnīra tabulā ar sešiem punktiem ieņem otro vietu aiz līderēm un viņu pāridarītājām iepriekšējā kārtā Dobeles sporta skolas/REIR handbolistēm.

Nākamo spēli Stopiņu komanda aizvadīs 2. novembrī viesos pret Salaspils sporta skolas vienību.