28.04.2012 09:36

Pierīgas florbola klubi neiekļūst RAČF pusfinālā

Zaudējumus ceturtdaļfinālā piedzīvojušas Carnikavas, Ikšķiles un Ādažu komandas.

Rīgas atklātajā čempionātā florbolā (RAČF) izslēgšanas turnīram bija kvalificējušies trīs Pierīgas komandas, taču nevienai no tām pusfinālā iekļūt neizdevās.

Vistuvāk tam bija Ikšķiles komanda, kas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pret Pārdaugavas "Bigfoots" 73 sekundes līdz beigām izlaida no rokām uzvaru (5:5), bet atbildes mača pēdējā periodā nespēja nosargāt divu vārtu pārsvaru – 6:7 un divu spēļu summā 11:12.

Jāpiezīmē, kas RAČF regulāro sezonu Ikšķiles komanda bija beigusi otrajā, bet "Bigfoots" – tikai septītajā vietā.

Carnikavas komanda divu spēļu summā ar 6:16 (4:8, 2:8) zaudēja florbola klubam "Saulkalne", bet "Ādaži" divreiz piekāpās vieniem no galvenajiem favorītiem Armijas florbola klubam – 9:17 (4:10 un 5:7).