22.10.2014 11:17

Inčukalna un Ikšķiles florbolistiem uzvaras Rīgas čempionātā

Rīgas atklātajā florbola čempionātā ikšķilieši tikuši pie otrā panākuma, inčukalnieši – pie pirmā.

Komandas "Inčukalns Coyoti" spēlētāji mačā pret "RF Blice" vienību otrās trešdaļas sākumā bija nonākuši zaudētājos 2:4, taču atlikušajā laikā neielaida nevienus vārtus, bet paši guva septiņus pēc kārtas un svinēja uzvaru 9:4. Četras reizes precīzi meta Rihards Asniņš, trīs reizes – Salamans Levantovičs.

Otro uzvaru divās spēlēs guva florbola klubs "Ikšķile", kas, trešajā trešdaļā sešas reizes pārspējot pretinieku vārtsargu, savā laukumā ar 10:5 pieveica "Rīgas lauvas". Trīs vārtus guva Rolands Zveja, divus – Gatis Saliņš.

Rīgas atklātajā čempionātā ceturtdien Carnikavas florbola klubs savā laukumā uzņems "Bigfoots Pro" komandu, bet piektdien Salaspils sporta namā Saulkalnes klubs tiksies ar kaimiņiem no FK "Ikšķile".