21.10.2014 09:57

Carnikavas basketbolistiem otrais panākums

Carnikavas basketbolistiem otrais panākums arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā otro uzvaru trijās spēlēs izcīnījuši Carnikavas komandas spēlētāji, kuri ar 12 punktu pārsvaru apspēlēja basketbola skolas "Rīga" audzēkņus.

Carnikavas pamatskolas sporta zālē notikušās cīņas pirmais puslaiks pagāja gluži līdzīgā cīņā, kurā laukuma saimnieku lielākais pārsvars bija seši punkti (23:17). Atpūtā ejot – 29:26.

Izšķirošā izrādījās trešā ceturtdaļa, ko mājinieki sāka ar deviņiem punktiem pēc kārtas un līdz otrā puslaika vidum starpību pieaudzēja līdz 54:37. Atlikušajā laikā rīdzinieki tuvāk par septiņiem punktiem (56:49) netika. Beigu iznākums 69:57.

Carnikavas komandas labā Rolands Dovgjallo guva 22 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas. Edgaram Vecumam 12 punkti, astoņas bumbas pie groziem un astoņas rezultatīvas piespēles, 12 punkti arī Jāņa Ābola kontā.

Piektdien plkst. 20 mājas spēles LBL3 turnīrā aizvadīs abas pārējās Pierīgas komandas – Saulkrastu sporta centra vietējā basketbola kluba spēlētāji sacentīsies ar Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu, bet Siguldas sporta skolā BK "Sigulda" pretinieki būs sporta kluba "Rūjiena" basketbolisti.