20.10.2014 22:21

FK "Rīga" florbolisti Ķekavā savalda "buldogus"

Aizvadot otro spēli divu dienu laikā, kluba "Ķekavas Bulldogs" florbolisti piedzīvo zaudējumu Latvijas virslīgas čempionāta spēlē.

Ķekaviešu mačs ar rīdziniekiem Ķekavas sporta kluba zālē sākās ļoti rezultatīvi – pirmajā trešdaļā bumbiņa astoņas reizes atrada ceļu uz vārtiem. Krietni labāk gan veicās turnīra tabulas pirmajā trijniekā esošā florbola kluba "Rīga" spēlētājiem. Pusminūtes laikā zaudējuši divu vārtu pārsvaru, viņi līdz pirmajam pārtraukumam vēl četras reizes pārspēja mājinieku vārtsargu (2:6).

Otrā perioda pirmajā pusē "buldogiem" izdevās starpību samazināt uz pusi, taču līdz trešdaļas beigām bumbiņa vēl trīs reizes ielidoja ķekaviešu vārtos (4:9), bet spēles pēdējā posmā FK "Rīga" savu pārsvaru palielināja vēl par diviem vārtiem – 4:11.

Rezultatīvākais spēlētājs "Ķekavas Bulldogs" sastāvā bija Klāvs Ozoliņš, kuram divi precīzi metieni un viena rezultatīva piespēle.

Virslīgas turnīra tabulā ar pieciem punktiem sešās spēlēs "buldogi" ieņem 11.vietu 14 klubu konkurencē. Ceturtajā pozīcija ir Ulbrokas/FS "Masters" florbolisti (12 punkti sešos mačos).