19.10.2014 17:14

Svētdienīgas drāmas Mārupes basketbolistiem un Stopiņu volejbolistiem

Svētdienīgas drāmas Mārupes basketbolistiem un Stopiņu volejbolistiem VK “LSPA/Stopiņi”

Aizraujošas cīņas svētdien aizvadījusi Mārupes sporta centra basketbola komanda Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā un volejbola klubs "LSPA/Stopiņi" Nacionālajā līgā.

VK "LSPA/Stopiņi" trešās kārtas spēli aizvadīja izbraukumā pret volejbola klubu "Aizkraukle". Viesi divreiz izvirzījās vadībā pa setiem, taču laukuma saimnieki abas reizes atspēlējās un izšķirošajā piektajā setā izrādījās pārāki – zaudējums 2:3 (25:21, 20:25, 25:19, 19:25, 11:15). Studentiem šī bija otrā neveiksme sezonas trijās spēlēs.

Ne mazāk spraigu cīņu savā laukumā aizvadīja Mārupes SC basketbolisti, no kuriem daļa dienu iepriekš piedalījās uzvaras kaldināšanā Pierīgas novadu sporta spēļu finālturnīrā. Mačā pret olimpiskā centra "Limbaži" komandu pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija mārupieši, kuru lielākais pārsvars bija 35:26. Tomēr Limbažu basketbolisti vēl otrajā ceturtdaļā iesāka pakaļdzīšanos, ko drīz pēc lielā pārtraukuma sekmīgi pabeidza (46:46).

Ceturtajā ceturtdaļā OC "Limbaži" komandai arī izdevās pārņemt vadību un, sākoties pēdējai minūtei, viņiem bija piecu punktu pārsvars. Taču izšķirošajos brīžos viesi neiemeta divus soda metienus, uzbrukumos pieļāva divas kļūdas, un ļāva mājiniekiem izglābties – pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 78:78. Pagarinājumu Mārupes komanda iesāka ar diviem precīziem Artūra Kramiņa trīspunktu metieniem, un turpinājumā vadību mājinieki vairs neatdeva – 95:84.

Mārupes kluba labā A.Kramiņš guva 23 punktus, Armands Seņkāns 20 un Toms Straudovskis 16 punktus. Šīs sezonas četrās spēlēs mārupieši izcīnījuši trīs uzvaras.