18.10.2014 21:09

Pierīgas novadu sporta spēļu finālturnīrā basketbolā ceturto gadu pēc kārtas triumfējusi Mārupes komanda.

Sestdien Tīraines sporta kompleksā notikušajā finālturnīrā par 1.–3. vietu laukuma saimnieki mārupieši pirmajā spēlē ar 55:48 pārspēja Salaspils novada komandu, bet vēlāk uzvarēja arī Mālpils basketbolistus 62:52. Tāpat kā pagājušajā gadā, otro vietu izcīnīja salaspilieši, kuri Mālpils komandu pieveica pārliecinoši – 71:49.

Pierīgas čempionu sastāvā spēlēja Nauris Metnieks, Jurģis Līviņš, Oskars Kalējs, Kristaps Saulītis, Jānis Ramšs, Otto Polis, Ralfs Vēveris, Mārtiņš Zemturis un Matīss Rožlapa.

Zaķumuižas sporta zālē bija paredzēts turnīrs par 4.–6. vietu. Diemžēl, neierodoties Krimuldas komandai, tas ilga tikai vienu spēli – Ropažu novada basketbolisti ar 76:58 pieveica Babītes vienību un kopvērtējumā ierindojās ceturtajā vietā.

Savukārt Inčukalnā mačā par septīto vietu mājinieki ar 79:87 piekāpās Stopiņu novada komandai.

Pateicoties basketbolistu uzvarai, Mārupes novads kļuvis par Pierīgas novadu sporta spēļu kopvērtējuma līderi (212 punkti). Uz otro vietu noslīdējusi Babīte (207), kam seko Ropaži (187), Salaspils (173), Baldone (166,5), Mālpils (150), Stopiņi (137) un Saulkrasti (127). Līdz gada beigām atlikušas sacensības peldēšanā (24. oktobrī), zolītē, kā arī volejbolā dāmām un vīriem.