18.10.2014 19:07

"Audas" un "Olaines" futbolistiem vieni gūti vārti atnes uzvaru

"Audas" un "Olaines" futbolistiem vieni gūti vārti atnes uzvaru FK "Auda" un Salaspils sporta nams

Minimālas uzvaras Latvijas futbola pirmās līgas 27. kārtas spēlēs sestdien guva Ķekavas futbola klubs "Auda" un Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" komanda. Salaspiliešiem kārtējā neveiksme.

Sezonas pēdējā mājas spēlē FK "Auda" futbolisti uzņēma turnīra tabulā vienu pozīciju augstāk esošo Rīgas Futbola skolas komandu un izcīnīja uzvaru 1:0. Vienīgos vārtus otrajā puslaikā guva brazīliešu leģionārs Felipe Janni Basilio.

Viens precīzs sitiens izšķīra arī spēles likteni Preiļos, kur citā turnīra tabulas kaimiņu savstarpējā cīņā vietējās bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda ar 0:1 piekāpās AFA "Olaine" vienībai. Uzvaras vārtus desmit minūtes līdz pamatlaika beigām guva Normunds Kaļķis.

Ja ķekaviešiem un olainiešiem uzvarai pietika ar vienu vārtu guvumu, Salaspils komandai nepietika ar diviem – zaudējums 2:4 rezultatīvā spēlē pret futbola klubu "1625 Liepāja" salaspiliešiem bija piektā neveiksme pēc kārtas un desmitā pēdējās 12 spēlēs.

Laukuma saimniekus 33. minūtē ar realizētu 11 metru soda sitienu vadībā izvirzīja Aleksandrs Romanovskis, bet otrreiz bumba liepājnieku vārtos ielidoja jau kompensācijas laikā pēc Romāna Belova raidījuma.

Pirmās līgas turnīra tabulā trīs kārtas līdz beigām FK "Auda" saglabā sesto vietu (49 punkti), AFA "Olaine" – 12. pozīciju (26 p.), bet Salaspils joprojām ir priekšpēdējā 15. vietā (11 p.).

Nākamās spēles Pierīgas klubiem paredzētas 25. oktobrī. Salaspils futbolisti viesosies pie futbola kluba "Smiltene", FK "Auda" – pie liepājniekiem, bet AFA "Olaine" savā stadionā uzņems futbola klubu "Jēkabpils".