15.10.2014 09:22

Ķekavas florbola pirmajā derbijā ar pamatlaiku nepietiek

Ķekavas florbola pirmajā derbijā ar pamatlaiku nepietiek Latvijas Florbola savienība

Latvijas dāmu florbola virslīgas čempionātā pirmo savstarpējo spēli jaunajā sezonā aizraujošā cīņā aizvadījušas florbola kluba "Ķekava" un "Ķekavas Bulldogs" spēlētājas.

Formāli laukuma saimnieču statusā esošās "Ķekavas Bulldogs" florbolistes jau spēles 23. sekundē izvirzījās vadībā pēc Līgas Vancānes precīzā metiena, taču otrā puslaika vidū rezultāts jau bija 3:1 un 4:2 FK "Ķekava" labā.

Vēl četrarpus minūtes līdz pamatlaika beigām "Ķekavas" komanda saglabāja divu vārtu pārsvaru, taču atlikušajā laikā divreiz precīzi meta "buldodžu" uzbrukuma līdere Inga Ametere – 4:4. Bija jāspēlē papildlaiks, kura otrās minūtes sākumā skaitliskajā vairākumā vēlreiz izcēlās I. Ametere – 5:4 "Ķekavas Bulldogs" labā.

Šīs sezonas pirmajās divās spēlēs abas Ķekavas komandas bija pa reizei uzvarējušas Rīgas Stradiņa universitāti un pa reizei zaudējušas pašreizējām čempionēm Kocēnu "Rubenei".

Mačus dažādos turnīros aizvadījušas vairākas Pierīgas vīru florbola komandas.

Latvijas pirmās līgas turnīrā pēc divām uzvarām pirmo neveiksmi piedzīvojuši sporta kluba "Babīte" florbolisti, kuri otrdien Spuņciemā ar 2:7 piekāpās "Apelsīns"/Talsi komandai.

Latvijas otrajā līga ar pamatīgu sakāvi 6:18 pret florbola kluba "Rīga" otro komandu savā laukumā debitējis florbols klubs "Ropaži". Trīs vārtus ropažnieku labā guva Kristaps Dzenis.

Startējis arī Rīgas atklātais čempionāts florbolā (RAČF), kurā šosezon piedalās vairākas Pierīgas komandas. Pirmajā spēlē Saulkalnes florbolisti, otrajā trešdaļā gūstot piecus vārtus, ar 7:4 uzvarēja "Inčukalna Coyoti" vienību. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Lauris Lancmanis un Lauris Biezais, bet zaudētājiem trīs punktus (1+2) nopelnīja Elvis Berziņš.

Tuvākajās dienās pirmās spēles šajā turnīrā aizvadīs Carnikavas, FK "Ikšķile" un "Ķekavas Bulldogs" komandas.