13.10.2014 10:23

"Audas" un "Olaines" futbolisti pārtrauc zaudējumu sēriju

"Audas" un "Olaines" futbolisti pārtrauc zaudējumu sēriju AFA "Olaine"

"Syform" Latvijas futbola pirmās līgas turnīra 26. kārtā uzvaras izcīnījušas divas no trim Pierīgas komandām.

Apvienotās futbola akadēmijas (AFA) "Olaine" komanda savā laukumā ar 2:0 pārspēja jaunatnes futbola klubu "Saldus". Abus vārtus spēles piektajā un 42. minūtē guva Bogdans Ņesterenko. Olainiešiem šis bija pirmais panākums pēc zaudējumiem divās iepriekšējās cīņās.

Ķekavas futbola klubs "Auda" pārtraucis triju zaudējumu sēriju, viesos ar 3:0 pieveicot FK "Ogre" futbolistus. Otrajā puslaikā ar precīziem raidījumiem izcēlās Rihards Gorkšs un Jānis Mangulis, vēl reizi bumbu savos vārtos iesita paši laukuma saimnieki.

Savukārt Salaspils futbola komandas neuzvarēto spēļu sērija sasniegusi jau 11 mačus (divi neizšķirti, deviņi zaudējumi). Pēdējā mačā salaspilieši ar 1:3 piekāpās Rīgas Futbola skolas komandai.

Pirmās līgas turnīra tabulā četras kārtas līdz beigām FK "Auda" saglabā sesto vietu (46 punkti), AFA "Olaine" atgriezusies 12. pozīcijā (23 p.), bet Salaspils joprojām ir priekšpēdējā 15. vietā (11 p.).

Nākamās spēles Pierīgas futbola komandām paredzētas 18. oktobrī – FK "Auda" savā laukumā uzņems Rīgas Futbola skolas audzēkņus, Salaspils futbolisti tiksies ar FK "1625 Liepāja", bet AFA "Olaine" dosies izbraukumā uz Preiļiem.