12.10.2014 19:36

Panākumi Stopiņu handbolistiem un handbolistēm; Salaspilī un Vangažos sakāves

Panākumi Stopiņu handbolistiem un handbolistēm; Salaspilī un Vangažos sakāves arhīvs

Nedēļas nogalē kārtējās spēles Latvijas handbola čempionāta virslīgas un pirmās līgas turnīros aizvadījušas vairākas Pierīgas komandas.

Pie otrā panākuma divās spēlēs tikušas Latvijas čempiones Stopiņu novada handbola komandas spēlētājas, kuras līdzīgā cīņā ar 21:18 (10:8) pārspēja iepriekšējās sezonas bronzas laureates LSPA handbolistes.

Stopiņu komanda, maču aizvadot bez vairākām pamatsastāva spēlētājām, pirmajā puslaikā ieguva piecu vārtu pārsvaru (8:3), taču studentes pamazām atspēlējās un otrā puslaika vidū jau pašas izvirzījās vadībā (15:13). Galotnē aukstasinīgākas tomēr izrādījās stopiņietes. Elza Seržante uzvarētājām guva astoņus vārtus, Daina Sergejeva sešus, Ivita Asare četrus.

Ar uzvaru pirmās līgas turnīru sākuši Stopiiņu novada handbolisti, kuri sezonas pirmajā spēlē ar 33:30 (18:17) pārspēja pagājušās sezonas pirmās līgas čempionus "RTU S" komandu. Arī šajā cīņā uzvarētāji tika noskaidroti tikai pēdējās minūtēs, jo vēl četras minūtes līdz beigām Stopiņu komandas pārsvars bija minimāls. Uzvarētāju rindās rezultatīvākie bija Mārtiņš Savickis (10 vārti), Andris Lazda (7) un Ņikita Pančenko (6).

Citām Pierīgas komandām sestdien un svētdien klājās krietni bēdīgāk. Pirmās līgas turnīrā Salaspils handbolisti piedzīvoja divas sakāves – 14:34 (7:17) pret Skrīveru/Aizkraukles vienību un 12:42 (4:18) pret kluba "Jūrmalas sports" otro komandu. Savukārt "Celtnieks/Vangaži" piekāpās Ludzas sporta kluba "Latgols" junioriem 17:34 (6:21).

Salaspils sporta namā notika arī viena vīru virslīgas spēle, kurā laukuma saimnieku statusā esošā Latvijas junior izlase ("Lat-98") ar 25:32 zaudēja handbola klubam "Vaiņode".