11.10.2014 17:29

Mārupieši zaudē basketbolā, uzvar volejbolā

Mārupieši zaudē basketbolā, uzvar volejbolā arhīvs

Sestdien spēles pēc ranga Latvijas otrajās spēcīgākajās līgās aizvadīja divas Mārupes sporta centra komandas.

Mārupes basketbola klubs Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā Tīraines sporta kompleksā uzņēma BK "Ogre" komandu un piekāpās 68:71.

Mača sākumā mārupieši ātri nonāca iedzinējos 3:14, taču pamazām starpību deldēja un otrās ceturtdaļas vidū jau panāca 27:22 savā labā. Pirmā puslaika beigas gan labāk aizvadīja ogrēnieši, kuri, guvuši astoņus punktus pēc kārtas, atpūtā devās ar triju punktu handikapu (34:37).

Otrā puslaika sākumā BK "Ogre" pārsvars sasniedza 12 punktus (41:53). Mārupes basketbolisti vēlreiz atspēlējās un starpību samazināja līdz diviem punktiem (58:60), tomēr pēdējās minūtēs Ogres komanda prata nosargāt dažu punktu pārsvaru un sagādāt mārupiešiem pirmo zaudējumu sezonā.

Laukuma saimnieku labā Armands Seņkāns guva 18, Artūrs Kramiņš 16 un Toms Straudovskis 14 punktus.

Nacionālās volejbola līgas otrās kārtas spēli viesos pret Talsu komandu aizvadīja Mārupes sporta centra volejbolisti. Zaudējuši pirmajos divos setos, viņi tomēr prata uzvarēt nākamajos trijos un nopelnīja divus punktus turnīra tabulā – 3:2 (26:28, 19:25, 25:18, 25:19, 15:12).

Mārupes SC volejbolistiem šis bija otrais panākums šīs sezonas divās spēlēs. Nākamā spēle viņiem paredzēta 16. oktobrī Jaunmārupē pret volejbola klubu "Aizkraukle".