11.10.2014 08:32

Liepājnieki izraujas no "Ķekavas Bulldogs" žokļiem

Liepājnieki izraujas no "Ķekavas Bulldogs" žokļiem Latvijas Florbola savienība

Latvijas florbola virslīgas turnīra spēlē "Ķekavas Bulldogs" komanda savā laukumā nenosargā triju vārtu pārsvaru un zaudē Liepājas klubam "Kurši".

Kad Ķekavas sporta klubā bija nospēlēta puse mača, rezultāta tablo vēstīja mājiniekiem ļoti cerīgo 4:1 rezultātu. Taču "buldogu žokļi" izrādījās nedaudz par vājiem. Trešās trešdaļas pirmajā minūtē "Kurši" panāca izlīdzinājumu 4:4, bet nākamo sešu minūšu laikā guva vēl trīs vārtus un sagādāja ķekaviešiem trešo zaudējumu šīs sezonas četrās spēlēs – 4:7.

Divus vārtus "Ķekavas Bulldogs" labā guva Klāvs Ozoliņš, pa vieniem – Nils Meļķis un Gints Klēģers, kuru atzina par labāko spēlētāju komandā.

Ar diviem punktiem "buldogi" virslīgas turnīra tabulā šobrīd ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē.