09.10.2014 22:38

"Ķekavas Bulldogs" superduets neglābj no zaudējuma Kocēnos

"Ķekavas Bulldogs" superduets neglābj no zaudējuma Kocēnos Latvijas Florbola savienība

Latvijas dāmu florbola virslīgas otrajā kārtā zaudējumu pret pašreizējām valsts čempionēm Kocēnu "Rubenes" florbolistēm viesos piedzīvoja "Ķekavas Bulldogs" komanda.

Atbilstoši rangam laukuma saimnieces pirmajā trešdaļā ieguva divu vārtu pārsvaru, taču otrā perioda pirmajā pusē piecu minūšu laikā "buldodzes" trīs reizes raidīja bumbiņu mājinieču vārtos un pārņēma vadību (4:3).

Diemžēl tā ilga tikai divas sekundes. "Rubenes" florbolistes nekavējoties panāca izlīdzinājumu, bet trešās trešdaļas septītajā minūtē guva, kā izrādījās, uzvaras vārtus – "Ķekavas Bulldogs" komandai zaudējums 4:5.

Interesanti, ka rezultativitātes punktus viešņu rindās guva tikai divas spēlētājas – labākā spēlētāja ķekaviešu rindās Inga Ametere guva trīs vārtus un vienreiz asistēja Līgai Vancānei, kura pati guva vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlēja savai partnerei.

Pēc aizvadītām divām kārtām "Rubenei" ir seši punkti, "Ķekavas Bulldogs" un FK "Ķekava" – pa trim, bet Rīgas Stradiņa universitātei divi zaudējumi un nulle punktu.

14. oktobra vakarā abas Ķekavas dāmu florbola komandas pirmo reizi sezonā tiksies savā starpā.