27.04.2012 11:41

Salaspils novada futbolisti kvalificējas Latvijas III Olimpiādei

Zemgales novada turnīra izšķirošās spēles kompensācijas laikā salaspilieši viesos pārspēj Jelgavas pilsētas komandu.

Finālmačā, kas notika Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā, pirmā puslaika vidū pirmie vadībā izvirzījās mājinieki, taču jau piecas minūtes vēlāk Jānis Kauss rezultātu izlīdzināja, bet 35.minūtē Salaspils novada komanda pēc standartsituācijas izspēles panāca 2:1.

Otrā puslaika vidū laukuma saimnieki panāca neizšķirtu 2:2, un turpinājumā iespējas uzvarēt bija abām vienībām, informēja Jelgavas "Sporta servisa centrs". Veiksmīgāki izrādījās viesi – jau kompensācijas laikā uzvaras vārtus guva Artašess Daniljans – 3:2 (2:1) Salaspils novada komandas labā.

Zemgales reģiona turnīra pirmajā kārtā salaspilieši ar 15:0 bija sagrāvuši Jaunpils novadu, bet pusfinālā pārspēja arī Jūrmalas pilsētu 2:0.

Latvijas III Olimpiādes sacensības futbolā notiks 5.- 8. jūlijā Liepājā, tajā piedalīsies astoņas komandas.

Jau ziņots, ka Vidzemes reģiona turnīrā ceļazīmes uz finālu neizdevās iegūt Siguldas un Garkalnes novadu futbolistiem. Siguldieši pusfinālā ar 1:3 zaudēja Valmieras pilsētas komandai, bet garkalnieši mačā pret Smiltenes novadu par sacensību reglamenta neievērošanu nopelnīja tehnisko zaudējumu 0:3.