05.10.2014 13:38

Trim Pierīgas futbola klubiem trīs zaudējumi

Trim Pierīgas futbola klubiem trīs zaudējumi AFA "Olaine"

"Syform" Latvijas pirmās līgas turnīrā otro reizi pēc kārtas neveiksmes piedzīvojušas visas trīs Pierīgas novadu futbola komandas.

Rangā augstāk esošais Ķekavas futbola klubs "Auda" savā laukumā uzņēma turnīra vicelīderus "FB Gulbene" futbolistus un piekāpās 1:3. Jau ceturtajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Rodrigo da Silva, taču 30. minūtē gulbenieši rezultātu izlīdzināja, bet pēdējās 20 minūtēs guva vēl divus vārtus un sagādāja ķekaviešiem trešo zaudējumu pēc kārtas.

Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" spēlētāji viesojās pie futbola kluba "Tukums 2000", piedzīvojot sakāvi 0:3. Pirmajās 17 minūtēs bumba divreiz ielidoja Olaines komandas vārtos, bet trešo reizi viesu vārtsargu Tukuma futbolistiem izdevās pārspēt otrā puslaika kompensācijas laikā.

Visbeidzot divu kaimiņu novadu komandu savstarpējā spēlē Salaspils komanda savā stadionā ar 0:1 piekāpās futbola klubam "Ogre".

Pirmās līgas turnīra tabulā piecas kārtas līdz beigām FK "Auda" saglabā sesto vietu (43 punkti), AFA "Olaine" noslīdējusi uz 13. pozīciju (20 p.), bet Salaspils saglabā priekšpēdējo 15. vietu (11 p.).

Latvijas pirmās līgas turnīra 26. kārtā 11. oktobrī AFA "Olaine" savā laukumā uzņems jaunatnes futbola klubu "Saldus" un Salaspils futbolisti viesosies pie Rīgas Futbola skolas komandas, bet dienu vēlāk FK "Auda" izbraukumā spēlēs ar futbola klubu "Ogre".