01.10.2014 15:28

Skrējēji Botāniskajā dārzā Salaspilī ķer vēju

Nacionālajā botāniskajā dārzā aizvadīts Salaspils pusmaratons "Noķer vēju 2014", kas pulcēja 130 skriešanas entuziastus un sportistus ne tikai no Salaspils, bet arī no Rīgas, Jūrmalas, Siguldas, Madonas, Ventspils un citām pilsētām.

Šogad varēja sacensties pusmaratona distancē (21 km), 10 km skriešanas un nūjošanas trasēs, kā arī 5 kilometru tautas skrējienā, kurā dalībnieku bija visvairāk.

Salaspils sporta nama pārstāve Anna Bakajeva informēja, ka par uzvarētāju pusmaratona distancē vīriešu konkurencē kļuva Uldis Kļaviņš no Siguldas, kurš 21 kilometru pieveica stundā, 16 minūtēs un 56 sekundēs. Par 21 sekundi no viņa atpalika Gunārs Ķegis, bet trešo vietu izcīnīja Raitis Gržibovskis. Sievietēm ātrākā izrādījās ikšķiliete Inga Zālīte (1.39:35).

Ātrāko laiku 10 km distancē uzrādīja salaspilieši Didzis Malderis (38:18) un Maruta Anspaka (47:11), bet 5 km tautas distancē uzvarēja Edvīns Osis (18:21) un Gunita Šale (21:19). Savukārt nūjošanā labākie izrādījās Dmitrijs Dubrovskis (1.23:09) un Kristīne Kuka (1.09:41).

Pusmaratons "Noķer vēju" Salaspilī notika jau ceturto reizi un to plānots rīkot arī turpmāk.