30.09.2014 11:08

Tukumā finišējis SEB MTB maratons

Tukumā finišējis SEB MTB maratons Jeļizaveta Iļjina, velo.lv

Vairākās vecuma grupās labāko trijniekā sacensību seriāla pēdējā septītajā posmā izdevies iekļūt Pierīgas kalnu riteņbraukšanas (MTB) cienītājiem.

Galvenajā 57 kilometrus garajā "Skandi Motors" distancē labāko sešnieku absolūtajā vērtējumā noslēdza siguldietis Raivis Zīmelis. Uzvarētājam Mārtiņam Blūmam viņš zaudēja nepilnas četras minūtes, toties izrādījās labākais M35 vecuma grupā.

Savukārt M45 grupā attiecīgi otro un piekto vietu ieņēma ādažnieks Normund Zviedris un siguldietis Uģis Mitrevics.

SEB MTB sezonas kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Andžs Flaksis (3996 punkti). Septīto vietu ieņēma mārupietis Rihards Bartuševics (3863 p.), vienpadsmitais bija R.Zīmelis (3848 p.) un divpadsmitais Ervīns Smoļins no Ikšķiles (3816 p.).

"Virši-A" distancē (40 km) trešo vietu M16 grupā sacensībās Tukumā ieņēma Niklāvs Boļšis no Ķekavas novada sporta skolas, bet ceturtās – viņa komandas biedrs Elvijs Zommers M14 grupā un Inese Liepiņa no "ĀdažiVelo" komandas W35 grupā dāmām.

SEB MTB kopvērtējumā 104 komandu konkurencē ieskaitē Ķekavas novada sporta skolas komanda ieguva 13. vietu.

Abās garajās distancēs un bērnu braucienos kopā startēja gandrīz 2000 riteņbraucēju.