28.09.2014 22:21

Pierīgas futbola klubi atzīst favorītu pārākumu

Pierīgas futbola klubi atzīst favorītu pārākumu AFA "Olaine"

Latvijas pirmās līgas 24. kārtā zaudējumus spēlēs pret rangā augstāk esošiem klubiem nedēļas nogalē piedzīvojušas visas trīs Pierīgas komandas.

Viscienīgāk pēdējo cīņu aizvadīja Apvienotās futbola akadēmijas (AFA) "Olaine" spēlētāji, kuri savās mājās tikai ar 1:2 piekāpās turnīra pārliecinošajiem līderiem Rēzeknes bērnu un jaunatnes sporta skolas futbolistiem.

Olainieši, pateicoties Dorjana Mendanjas Bolteljo precīzajam raidījumam pirmā puslaika vidū, pirmie izvirzījās vadībā un minimālo pārsvaru saglabāja līdz 51. minūtei. Uzvaras vārtus rēzeknieši guva 15 minūtes līdz beigām, gūstot 24. panākumu sezonas 25 mačos.

Salaspils komanda, kas nav uzvarējusi jau deviņās spēlēs pēc kārtas, bēdīgo sēriju turpināja ar zaudējumu 0:4 mačā pret vicelīderiem "FB Gulbene" futbolistiem. Pirmā puslaika otrajā pusē astoņu minūšu laikā bumba trīs reizes ielidoja salaspiliešu vārtos, vēl reizi tas notika pēc pārtraukuma.

Ar tādu pašu rezultātu neveiksmi kārtējā spēlē pret "Valmiera Glass FK" vienību piedzīvoja arī Ķekavas klubs "Auda", kas tabulā gan ir tikai divas vietas zemāk par sāncenšiem. Arī šajā mačā izšķirošais lielā mērā izrādījās pirmais puslaiks, kurā mājinieki valmierieši trīs reizes raidīja bumbu ķekaviešu vārtos.

Pirmās līgas turnīra tabulā Pierīgas komandas saglabā jau labu laiku "iesildītās" pozīcijas – FK "Auda" ir sestajā vietā (43 punkti), AFA "Olaine" ir 12. pozīcijā (20 p.), bet Salaspils priekšpēdējā 15. vietā (11 p.).

Līdz turnīra beigām atlikušas sešas spēles. Nākamās spēles Pierīgas trijotnei paredzētas 4. oktobrī. FK "Auda" savā laukumā uzņems "FB Gulbene" futbolistus, Salaspils komanda – kaimiņus futbola klubu "Ogre", bet olainieši dosies izbraukumā pie futbola kluba "Tukums 2000".