28.09.2014 13:49

Salaspils handbolistes zaudē Dobelē, junioru izlase – Salaspilī

Salaspils handbolistes zaudē Dobelē, junioru izlase – Salaspilī arhīvs

Nedēļas nogalē aizvadītas pirmās spēles Latvijas virslīgas handbola turnīros dāmām un vīriem.

Dāmu virslīgas čempionāta jaunās sezonas pirmajā mačā Salaspils sporta skolas komanda viesojās pie pagājušā gada ceturtās vietas ieguvējām Dobeles SS/"REIR" handbolistēm un piedzīvoja zaudējumu 28:33. Pirmo puslaiku salaspilietēm izdevās pabeigt neizšķirti 15:15, tomēr otrajā laukuma saimniecēm izdevās salauzt viņu pretestību un gūt uzvaru ar piecu vārtu pārsvaru.

Salaspils komandas labā 12 vārtus guva Linda Borisanova un četrus – Anastasija Agarkova.

Savukārt Salaspilī vīru virslīgas turnīrā ārpus konkurences spēlējošā Latvijas junioru izlase ("Lat-98") nespēja izrādīt pienācīgu pretestību kluba "Jūrmalas sports" handbolistiem. Līdz pirmā puslaika vidum jūrmalnieki jau bija iekrājuši solīdu 8:2 pārsvaru, turpināja to audzēt visa mača laikā un beigās svinēja pārliecinošu uzvaru 34:16.

Rezultatīvākais ar sešiem precīziem metieniem junioru izlases sastāvā bija Emīls Kurzemnieks.

Nākamnedēļ sezonas pirmās spēles aizvadīs Stopiņu novada dāmu (virslīgā) un vīru (pirmajā līgā) komandas, vīriešu virslīgas spēles notiks arī Inčukalnā un Babītes novada Spuņciemā.