26.09.2014 22:51

"Ķekavas Bulldogs" atspēlē triju vārtu deficītu un uzvar Latvijas vicečempionus

"Ķekavas Bulldogs" atspēlē triju vārtu deficītu un uzvar Latvijas vicečempionus Latvijas Florbola savienība

Latvijas florbola virslīgas čempionāta spēlē piektdien Ķekavas sporta klubā mājinieki "Ķekavas Bulldogs" florbolisti dramatiskā cīņā gūst pirmo uzvaru sezonā.

Spēlē pret iepriekšējās sezonas Latvijas virslīgas čempionāta sudraba laureātiem Lielvārdes florbolistiem rezultāta tablo pēc divām trešdaļām "buldogiem" neko labu nevēstīja – laukuma saimnieki bija guvuši tikai vienus vārtus (Intars Labsvārds), bet viesi četrus.

Trešā perioda pirmajās piecās minūtēs sāncenši apmainījās precīziem metieniem (mājinieku rindās izcēlās Ralfs Orste), un desmitarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Lielvārdes komanda saglabāja triju vārtu pārsvaru. Taču tad piecu minūšu laikā Jānis Liepa un Gints Klēģers samazināja starpību līdz minimumam, bet divarpus minūtes līdz beigām vēlreiz Jānis Liepa izlīdzināja rezultātu 5:5.

Papildlaikā ritēja pēdējā minūte, kad Oskars Eglītis pēc Ērika Akulova piespēles pamanījās raidīt bumbiņu viesu vārtos, un "Ķekavas Bulldogs" florbolisti svinēja pirmo uzvaru sezonā 6:5, un turnīra tabulā ierakstīja pirmos divus punktus.

Nākamajā spēlē "buldogus" gaida vēl viens nopietns pārbaudījums – izbraukuma cīņa svētdien viesos pret Latvijas čempioniem "Cēsu alus/Lekrings" florbolistiem. Savukārt sestdien plkst. 16 "Ķekavas Bulldogs" kluba dāmu komanda savā laukumā sāks jauno sezonu ar spēli pret Rīgas Stradiņa universitātes vienību.