24.09.2014 15:11

Carnikavietei čempiones tituls un jauns Latvijas rekords

Latvijas petanka čempionāta TIR sacensību uzvarētāji Ginta Miglāne un Juris Keišs Latvijas petanka čempionāta TIR sacensību uzvarētāji Ginta Miglāne un Juris Keišs .petanque.lv

Pļavnieku laukumos norisinājās Latvijas petanka čempionāts TIR sacensībās – metienu precizitātes individuālajā turnīrā dažādos vingrinājumos.

Sieviešu konkurencē piedalījās tikai piecas dalībnieces. Spraigās cīņās čempiones titulu un zelta medaļu izcīnīja sporta kluba "Upesciems" pārstāve carnikaviete Ginta Miglāne. Turklāt viņas iegūtie 29 punkti ir jauns Latvijas rekords sievietēm. Iepriekšējais labākais rezultāts kopš 2013. gada piederēja Evitai Viļumovai no Ventspils kērlinga kluba – 25 punkti, liecina Latvijas Petanka federācijas informācija.

Sudrabu par 19 iegūtajiem punktiem ieguva Rosita Būmane no kluba "Rīgas Petanka", bronzu – Agita Lejniece no Ropažu sporta kluba "Boule".

Vīriešu sacensībās startēja 23 dalībnieki. Zelta godalga tika Jurim Keišam no "Rīgas Petankas", tiesa, Latvijas rekords vīriešiem palika nepārspēts un tas joprojām pieder SK "Boule" spēlētājam Mārim Silovam (31 punkts).

Sudrabu izcīnīja SK "Boule" pārstāvis Vilnis Frēlihs, bet bronzu – Māris Miglāns no SK "Upesciems".