18.09.2014 11:53

Ropažniece uzvarējusi Baltijas līgas sacensību kopvērtējumā

Uzvaras Lietuvas un Igaunijas posmos Sabīnei Siliņai garantē pirmo vietu Baltijas līgas sacensību kopvērtējumā jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā junioru konkurencē.

Baltijas līgas pēdējā posma sacensībās Igaunijā Sabīne Siliņa ar zirgu Oniks pirmās dienas sacensībās junioriem distancē ar 115 cm augstiem šķēršļiem ierindojās devītajā vietā, bet otrajā dienā distancē ar šķēršļiem 120 cm augstumā izcīnīja otro vietu aiz posma uzvarētāja Mārtiņa Ernesta Pildera.

Kopvērtējumā, rēķinot divus labākos rezultātus trijos Baltijas līgas posmos, Sabīne ar 40 punktiem izcīnīja pirmo vietu. Otro vietu dalīja M. E. Pilders un lietuvietis Vīgants Rudaitis, bet ceturtajā vietā ierindojās baldoniete Anna Šellere, kura Igaunijas posma pirmajā dienā uzvarēja ar zirgu Aldari un ieņēma 11. vietu ar Lavanderu.

Sabīne Siliņa startēja arī jauno jātnieku (līdz 21 gada vecumam) sacensībās, kur ar zirgu Kalgari ieņēma vienu trešo un vienu desmito vietu un Baltijas līgas kopvērtējumā finišēja ceturtajā vietā.

Pieaugušo konkurencē ceturto vietu kopvērtējumā ieguva Babītes novada jāšanas sporta kluba "Sport de Lux" pārstāvis Ģirts Bricis, kurš gan piedalījās tikai Latvijas posmā. Savukārt jaunzirgu ieskaitē trešo vietu ieņēma cita Babītes novada kluba "Temperaments" pārstāve Maira Leja ar zirgu Bailey.