07.09.2014 11:12

Salaspils futbolisti Olainē pārtrauc zaudējumu sēriju; Ķekavā "Auda" pārspēj Jēkabpili

Latvijas pirmās līgas turnīra 21. kārtā divu Pierīgas futbola klubu savstarpējā spēlē Olainē vietējās Apvienotās futbola akadēmijas vienība nospēlēja neizšķirti ar Salaspils komandu.

16. minūtē neveiksmīgi nospēlēja olainietis Bogdans Ņesterenko, kurš ieraidīja bumbu savos vārtos, taču 11 minūtes vēlāk viņš savu kļūdu izlaboja, panākot izlīdzinājumu 1:1. Jau piecas minūtes vēlāk Salaspils futbolisti otrreiz izvirzījās vadībā pēc Romāna Belova precīzā sitiena.

Drīz pēc otrā puslaika sākuma neizšķirtu 2:2 panāca Dorians Mendanja Boteljo un, lai arī atlikušajā laikā diezgan ievērojams teritoriāls pārsvars bija AFA "Olaine" futbolistiem, rezultāts vairs nemainījās. Salaspils futbolisti pārtrauca piecu zaudējumu sēriju, bet olainieši līdz pieciem mačiem pagarināja neuzvarēto maču sēriju.

Mazāk rezultatīva bija spēle Ķekavā, kur futbola klubs "Auda" uzņēma FK "Jēkabpils" komandu. Cīņas likteni laukuma saimnieku labā izšķīra Iljas Rehviašvili realizētais 11 metru soda sitiens 58. minūtē, kas tika nozīmēts par noteikumu pārkāpumu pret Edgaru Brici viesu soda laukumā – 1:0 FK "Auda" labā. Spēli jēkabpilieši pabeidza skaitliskā mazākumā.

Pirmās līgas turnīra tabulā Pierīgas komandas pozīcijas jau labu laiku nav mainījušas. FK "Auda" ir sestajā vietā (40 punkti), AFA "Olaine" ir 12. pozīcijā (17 p.), bet Salaspils priekšpēdējā 15. vietā (10 p.).

Turnīrā 22. kārtā 13. septembrī savā starpā tiksies Ķekavas un Olaines komandas, bet salaspilieši viesosies pie SFK "United" futbolistiem.