12.08.2014 11:52

Pierīgas riteņbraucēji atzīmējas SEB MTB maratonā Cēsīs

Justīne Brūvere Justīne Brūvere arhīvs

SEB kalnu riteņbraukšanas (MTB) sestajā posmā Cēsīs startēja gandrīz 1900 riteņbraucēju no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas.

Galvenajā "Skandi motors" 56 km sporta distancē par uzvarētāju kļuva "Rietumu Delfin" komandas pārstāvis Andžs Flaksis, kurš trasē pavadīja stundu, 50 minūtes un 51 sekundi. Septīto vietu absolūtajā kopvērtējumā ieņēma mārupietis Rihards Bartuševics ("Trek Team"), kurš uzvarētājam zaudēja divas minūtes un 17 sekundes. Bet vēl piecas sekundes vēlāk finišēja siguldietis Raivis Zīmelis, kurš līdz ar to arī ieņēma pirmo vietu M35 vecuma grupā vīriem.

Ceturtais M45 grupā bija Siguldas mērs Uģis Mitrevics (1.59:54), piekto vietu dāmām ieņēma Maija Platace no "Ikšķile Velo" komandas (2.22:28), bet M50 grupā sestajā vietā ierindojās viņas komandas biedrs Raimonds Romanovskis (2.41:19).

Vairāk nekā 40 km garajā "Virši-A" distancē no Pierīgas riteņbraucējiem lielākos panākumus guva carnikaviete Justīne Brūvere, kura izcīnīja pirmo vietu dāmu (1980./95. g. dz.) grupā, finišējot pēc stundas, 53 minūtēm un 38 sekundēm. Trešā W16 vecuma grupā bija siguldiete Elīna Sabīne Nežborte (2.10:04).

Velobraucienā piedalījās arī vairāki Ķekavas novada sporta skolas pārstāvji, no kuriem veiksmīgākais bija Elvijs Zommers – piektā vieta M14 vecuma grupā (1.46:08). Ķekaviešu treneris Uldis Puzaks ierindojās septītajā vietā M55 grupā (1.57:07).

SEB MTB maratonu sezonā atlicis aizvadīt pēdējo posmu 28. septembrī Tukumā.