10.08.2014 20:54

"MX Ādaži" braucējs triumfē Eiropas motokrosa čempionāta posmā kvadricikliem

"MX Ādaži" komandas pārstāvis Edgars Meņģelis nedēļas nogalē Ķeguma mototrasē "Zelta zirgs" notikušajā Eiropas motokrosa čempionāta posmā kvadracikliem bija labākais gan kvalifikācijā, gan abos sacīkšu braucienos.

Pirmajā braucienā, startējis no pirmās pozīcijas, E. Meņģelis tuvāko sekotāju Olli Koskelu no Somijas finišā apsteidza par 11 sekundēm. 12. vietā ierindojās vēl viens "MX Ādaži" braucējs Raivis Soote, bet sešpadsmitais finišēja viņa komandas biedrs Jānis Saldavs.

Otrajā braucienā, tāpat kā pirmajā, pirmās trīs vietas ieguva Meņģelis, Koskela un Maiks van Grinsvens no Nīderlandes, kuri līdz ar to šādas pozīcijas izcīnīja arī Ķeguma posma kopvērtējumā.

R. Soote un J. Saldavs otrajā braucienā ieņēma attiecīgi 11. un 15. vietu un Eiropas čempionāta trešā posma kopvērtējumā ierindojās desmitajā un 16.pozīcijā.