08.08.2014 16:08

Mārupes riteņbraucējs otrais "Xsports kausa" kopvērtējumā

Rihards Bartuševics pirmais no kreisās. Rihards Bartuševics pirmais no kreisās. evelo.lv

Par spīti salīdzinošām neveiksmēm pēdējos divos posmos Rihards Bartuševics nosargā otro vietu šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla kopvērtējumā.

Pēdējā sestajā posmā ceturtdien Biķerniekos par uzvarētāju kļuva viens no Latvijas labākajiem šosejas riteņbraucējiem Gatis Smukulis no Krievijas profesionālās komandas "Katjuša". Aiz viņa finišēja Krists Neilands ("Rietumu Delfin") un Viesturs Lukševics ("Amore&Vita").

Devītais mērķi sasniedza ikšķilietis Ervīns Smoļins ("NN sporta klubs") un piecpadsmitais – "Trek Team" pārstāvis Rihards Bartuševics. Startēja gandrīz 80 riteņbraucēji.

Sešu posmu kopvērtējumā par "Xsports kausa" ieguvēju kļuva Krists Neilands (244 punkti). Otro vietu ar 173 punktiem ieņēma R. Bartuševics, bet E. Smoļins ar 145 punktiem palika ceturtais, tikai vienu punktu zaudējot Kristapam Knopam ("Xsports Cycling Team").