08.08.2014 10:35

Mārupiete uzvarējusi LVS kausa finālsacensībās

Mārupiete uzvarējusi LVS kausa finālsacensībās Ritvars Raits, LVS

Jeļena Ābele Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) kausa izcīņas iepriekšējos posmos sākto un Latvijas čempionātā turpināto uzvaru sēriju pagarina ar pirmo vietu LVS kausa finālā.

800 metru skrējienā Mārupes sporta centra pārstāve guva ļoti pārliecinošu uzvaru, finišējot pēc divām minūtēm un 10,60 sekundēm. Tuvāko sekotāju Karīnu Helmani no Tukuma viņa apsteidza par precīzi septiņām sekundēm.

Iepriekš Jeļena LVS kausa posmos bija uzvarējusi 800 metru skrējienā Jelgavā un 1500 metru skrējienā Iecavā. Abās šajās distancēs viņa triumfēja arī šāgada Latvijas čempionātā Ogrē.

LVS kausa finālsacensībās 110 metru barjerskrējienā vīriem otro vietu izcīnīja Māris Grēniņš no Babītes novada – 15,16 sekundes. Uzvarēja Kristaps Sietiņš (14,50 s).

Paralēli notika arī sacensības jauniešiem (1999. g. dz. un jaunāki). 800 metru skrējienā startēja divi Siguldas sporta skolas audzēkņi. Pauls Daugulis desmit dalībnieku konkurencē ierindojās ceturtajā vietā (2:15,3) un Kristaps Bruners piektajā vietā (2:18,3). Pirmais finišēja liepājnieks Edvīns Vilde (2:09,9).