04.08.2014 10:17

"Livonia" desmitnieks Stokholmā apstājas pusfinālā

"Livonia" desmitnieks Stokholmā apstājas pusfinālā Zigismunds Zālmanis, Nikon

Garkalnes novada regbija kluba "Livonia" komanda Stokholmas regbija-10 turnīra pusfinālā piekāpās ar 5:31 Lielbritānijas armijas izlasei (BA) un finālā neiekļuva.

Pirms tam priekšsacīkšu grupas pirmajā spēlē pret "Aland Stags" "livoniešiem" tika piešķirta tehniskā uzvara bez cīņas ar 15:0. Otrajā spēlē pret "Les Jaunards" no Francijas cīņu pārtrauca jau pēc pirmā puslaika pretinieku komandas daudzo savainojumu dēļ, kad rezultāts bija 19:0. Bet pēdējā mačā pret "Hammarby IF" Latvijas regbistiem atkal tika piešķirta tehniskā uzvara ar 15:0.

Izslēgšanas turnīra astotdaļfinālā "Livonia" ar 68:0 sagrāva "Linköping RK" no Zviedrijas, bet ceturtdaļfinālā "uzvarēja "Les Americains" no Francijas 24:0 un iekļuva pusfinālā, kurā piekāpās britiem.

Turnīra finālā "Stockholm Exiles" pārspēja Britu armijas izlasi 19:0.

Turnīrs Stokholmā garkalniešiem arī bija pārbaude pirms 10. augustā Upesciemā paredzētā Pierīgas atklātā čempionāta regbijā-10 ar astoņu komandu piedalīšanos.