02.08.2014 17:13

Mārupiešiem un salaspiliešiem Latvijas čempionāta medaļas

Valsts vieglatlētikas čempionātā, kas divas dienas notika Ogrē, Pierīgas novadu vieglatlēti izcīnījuši sešas godalgas.

Lielākos panākumus guva Mārupes sporta centra trenere Jeļena Ābele, kura katru dienu izcīnīja pa vienai uzvarai. Piektdien viņa guva uzvaru 1500 metru skrējienā, finišējot pēc četrām minūtēm un 23,64 sekundēm, bet sestdien bija pārliecinoši pirmā 800 metru distancē (2:08,57).

Cits mārupietis Dmitrijs Serjogins, pārstāvot sporta skolu "Arkādija", 1500 metru skrējienā ierindojās otrajā vietā (3:53,85), nepilnas četras sekundes zaudējot Dmitrijam Jurkevičam. Toties 3000 metros izcīnīja Latvijas čempiona titulu (8:31,38).

Divas uzvaras izcīnīja Salaspils sporta skolas pārstāvji sacensībās vesera mešanā. Dāmu konkurencē labākā izrādījās Karina Orlova (51,67 metri), bet vīriem – Igors Sokolovs (71,13 m), kura audzēknis Eļčins Vorobjovs tikai ar diviem ieskaitītiem metieniem ierindojās ceturtajā vietā (52,97 m).

Carnikavas sporta centru Latvijas čempionātā pārstāvēja sprinteris Oskars Kartupelis. Vairāk nekā 30 dalībnieku konkurencē 100 metros viņš ierindojās 26. vietā (11,85 sekundes), bet 200 metros – 21. vietā (23,88 s).

Otrdien Latvijas Vieglatlētikas savienība paziņos gaidāmā Eiropas čempionāta dalībniekus.