29.07.2014 11:23

Pierīgas triatlonisti turpina krāt medaļas

Pierīgas triatlonisti turpina krāt medaļas Raimonds Garenčiks

Daugavpilī ar vairāku Pierīgas novadu sportistu piedalīšanos aizvadīts Latvijas čempionāts triatlonā olimpiskajā distancē.

Galvenajā distancē dalībnieki veica 1,5 kilometrus peldus, 42 uz velosipēda un 10 km skriešus. Latvijas labākā "olimpiskā triatlonista" reputāciju vēlreiz apliecināja rīdzinieks Andrejs Dmitrijevs, kurš finišēja pēc stundas, 58 minūtēm un 49 sekundēm.

58 sekundes viņam zaudēja un otrajā vietā ierindojās Atis Brikovskis no Babītes, bet labāko desmitnieku absolūtajā vērtējumā noslēdza Raimonds Garenčiks no Carnikavas (2.14:59). M40 vecuma grupā A. Brikovskis kļuva par uzvarētāju, bet trešo vietu ieņēma carnikavietis Māris Liepa (2.23:00). R. Garenčikam otrā vieta M50 grupā, bet M60 grupā par uzvarētāju kļuva vienīgais dalībnieks carnikavietis Laimonis Daugavietis (3.14:35).

Vienlaikus notika arī sacensības jauniešiem īsākās distancēs.

0,35+12+3,3 km distancē desmito vietu absolūtajā vērtējumā un otro vietu M15 vecuma grupā izcīnīja Carnikavas sporta centra pārstāvis Edgars Galimžanovs (49:11), kurš uzvarētājam Savelijam Suharževskim zaudēja mazliet vairāk par astoņām minūtēm.

Savukārt 0,12+4+1 km distancē Pierīgas jaunajiem triatlonistiem trīs medaļas. Puišiem M11 vecuma grupā (un arī absolūtajā kopvērtējumā) labākais izrādījās Artūrs Liepa no Carnikavas (12:51) un trešajā vietā ierindojās ādažnieks Ričards Sniedze (13:12), bet F11 grupā meitenēm otro vietu ieņēma viņa novadniece Agnese Groza (16:02).

Triatlona sezona Latvija turpināsies 10. augustā ar Eiropas kausa izcīņas posma sprinta sacensībām Rīgā.