22.07.2014 12:34

Carnikaviešiem četras medaļas Latvijas čempionātā krostriatlonā

Carnikaviešiem četras medaļas Latvijas čempionātā krostriatlonā Raimonds Garenčiks

Pie godalgām Pļaviņu sporta un atpūtas kompleksā "Mežezers" notikušajās sacensībās tika arī Babītes un Ādažu novadu sportisti.

Galvenajā distancē, kurā dalībniekiem bija jāveic 1,2 kilometri peldus, 30 km ar kalnu divriteni un 9 km krosa skrējiens pa meža takām trešo vietu absolūtajā vērtējumā un pirmo vietu M40 vecuma grupā ieguva Atis Brikovskis no Babītes. Viņš finišēja pēc divām stundām, 36 minūtēm un 56 sekundēm, uzvarētājam Aleksandram Patrijukam zaudējot nedaudz vairāk par četrām minūtēm.

Otro vietu M50 vecuma grupā izcīnīja Raimonds Garenčiks no Carnikavas, kurš finišēja 42 minūtes pēc Latvijas čempiona.

Divas medaļas Carnikavas sporta centra pārstāvji izcīnīja 0,4+12+4 km distancē. M15 vecuma grupā otro vietu ieņēma Edgars Galimžanovs (1.22:25), bet M60 senioru grupā labākais bija Laimonis Daugavietis (1.43:35).

Divas medaļas Pierīgas jaunie sportisti nopelnīja 0,14+6+2 km distancē bērniem. Jaunākajā F9 grupā meitenēm pirmo vietu ieņēma vienīgā šīs grupas pārstāve Madara Kļavniece no Carnikavas (1.13:31), bet M11 grupā otrais bija Ričards Sniedze no Ādažiem (45:02).

Jau šīs nedēļas nogalē Daugavpilī notiks Latvijas čempionāts triatlonā olimpiskajā distancē (1,5+42+10 km), kā arī risināsies sacensības īsākās distancēs jauniešu grupās un "veselības klasēs".