20.07.2014 18:02

Ikšķiles MTB maratonā starp laureātiem arī Pierīgas riteņbraucēji

"Volkswagen-Trek" kausa izcīņas ceturtajā posmā kalnu riteņbraukšanā (MTB) Ikšķilē maratona, pusmaratona un bērnu distancēs startēja gandrīz seši simti riteņbraukšanas cienītāju.

Galvenajā 50 kilometru "Moller Auto Krasta" braucienā otro gadu pēc kārtas uzvarēja Dmitrijs Sorokins no "Rietumu Delfin" komandas, kurš finišēja pēc stundas, 33 minūtēm un 53 sekundēm.

Starp laureātēm izdevās iekļūt divām mājiniecēm. S20 vecuma grupā otro vietu izcīnīja ikšķiliete Zane Muceniece (2.42:17), bet S40 grupā trešo vietu ieņēma Solvita Sika (2.38:08), kura vienu pozīciju zaudēja carnikavietei Laimai Klaužai (2.12:53).

Uzreiz aiz labāko trijniekiem ierindojās Dainis Krasovskis no Ādažiem V16 grupā (1.57:46), Rūdolfs Peslaks no "Ikšķile Velo" komandas V20 grupā (1.45:41) un Mairis Klaiva no Garciema V40 grupā (1.41:56).

Otro vietu absolūtajā vērtējumā 30 km garajā "Trek Superfly" pusmaratona braucienā ieņēma olainietis Gunārs Dzalbs (48:56). Finišā "VW-Trek" kausa iepriekšējā posma uzvarētājs piekāpās kopvērtējuma līderim Jānim Rubikam no Rīgas.

Pirmo vietu S12 vecuma grupā izcīnīja Renāte Rodionova no Carnikavas (1.08:16), bet ikšķilietis Rolands Liepiņš V12 grupā ierindojās ceturtajā vietā (1.20:12).

300–1000 metru braucienos bērniem labāko trijniekos izdevās iekļūt Diānai Stoilovai no Ikšķiles un Laurai Jankovskai no Lilastes.

Nākamais "Volkswagen-Trek" MTB kausa posms notiks 3. augustā Madonā.