15.07.2014 16:11

Pierīgas triatlonisti startējuši Igaunijā

Pierīgas triatlonisti startējuši Igaunijā Raimonds Garenčiks

Vienās no populārākajām triatlona sacensībām Baltijas valstīs "Tartu Mill Triathlon" lielākos panākumus guva carnikavietis Artūrs Liepa bērnu un jauniešu konkurencē.

0,16 km peldēšanas, 2,5 km riteņbraukšanas un 0,8 km skriešanas distancē nepilnus 11 gadus vecais Carnikavas sporta centra pārstāvis finišēja pēc 12 minūtēm un 12,8 sekundēm, izcīnīja sesto vietu absolūtajā vērtējumā 119 dalībnieku konkurencē, bet savā vecuma grupā (2003./04. g. dz.) izrādījās labākais. Devīto vietu šajā pašā vecuma grupā ieņēma Ričards Sniedze no Ādažiem (14:24,3).

Vairāk nekā divi simti triatlonistu (gan individuāli, gan stafešu komandas) startēja galvenajās sacensībās olimpiskajā 1,5+40+10 km distancē. Daudzskaitlīgajam igauņu pārspēkam pogas izgrieza rīdzinieks Andrejs Dmitrijevs, kurš mērķi sasniedza pēc stundas, 59 minūtēm un četrām sekundēm.

13. vietu elites grupā ieņēma Sandris Šika no Stopiņiem (2.12:02). Labāko piecdesmitniekā izdevās iekļūt arī carnikavietim Raimondam Garenčikam (2.19.22 – 35. vieta), mārupietim Tomam Pikšēnam (2.21:18 – 44. vieta) un Tomam Jankovskim no Zaķumuižas (2.21:51 – 46. vieta). Turklāt R. Garenčiks V50 vecuma grupā izcīnīja ceturto vietu, bet T. Pikšēns V40 grupā astoto.