15.07.2014 12:39

Salaspils un Siguldas jaunie vieglatlēti izcīna Latvijas čempionāta medaļas

Finišā un uz goda pjedestāla Latvijas vicečempions Pauls Daugulis (nr.124) Finišā un uz goda pjedestāla Latvijas vicečempions Pauls Daugulis (nr.124) Ritvars Raits

Ogres stadionā sadalītas Latvijas vieglatlētikas čempionāta medaļas U-16 un U-20 vecuma grupās.

Vecākajā grupā junioriem divas medaļas izcīnīja Salaspils sporta skolas vesera metēji. Par Latvijas čempionu U-20 grupā kļuva Deniss Ivanovs, kurš veiksmīgākajā mēģinājumā sasniedza 55,61 metru, bet trešajā vietā ierindojās Artjoms Ahundovs (44,55 metri). Tiesa, šajās sacensībās startēja tikai trīs sportisti.

Labāko desmitniekā izdevās iekļūt Siguldas sporta skolas pārstāvim Artim Rušiņam. 200 metru skrējienā viņš uzrādīja astoto labāko rezultātu (23,69 sekundes).

U-16 grupā Latvijas čempionāta sudraba medaļu izdevās izcīnīt siguldietim Paulam Daugulim. 800 metru skrējienā viņš finišēja pēc divām minūtēm un 7,83 sekundēm, sasniedzot personisko rekordu, un par 1,14 sekundēm piekāpās vienīgi sporta skolas "Arkādija" pārstāvim Alfrēdam Apinim.

Pauls startēja arī 1500 metru skrējienā, kur ar rezultātu 4:36,96 ieņēma astoto vietu. Desmito rezultātu (4:43,68) uzrādīja vēl viens Siguldas sporta skolas audzēknis Kristaps Bruners, kurš savukārt bija piektais labākais 3000 metru distancē (10:18,60).

100 metru sprintā augsto piekto vietu 56 dalībnieku konkurencē ieņēma Emīls Elksnītis no Salaspils sporta skolas. Priekšskrējienā viņš finišēja pēc 11,98 sekundēm, bet finālā sasniedza rezultātu 12,03 sekundes. Vēl viens salaspilietis Gatis Saulītis ierindojās septītajā vietā augstlēkšanā (1,65 metri).

Piektdien un sestdien Valmierā notiks tradicionālā Valsts prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā, kurā risināsies arī Baltijas valstu U-18 vecuma grupas sacensības. No Pierīgas novadu pārstāvjiem Latvijas izlases sastāvā startēs siguldietis Edgars Daugulis 800 un 1500 metru skrējienos, kā arī Salaspils vesera metējs Elčins Vorobjovs.