06.07.2014 14:32

Pierīgas triatlonisti cīnās par medaļām Liepājā un Vaidavā

Ar dažāda vecuma Pierīgas sportistu piedalīšanos notikušas divas triatlona sacensības. Liepājā sadalītas godalgas Latvijas čempionātā sprinta distancēs, bet Vidzemes pusē aizvadīts populārais Vaidavas triatlons.

Vaidavā par uzvarētāju 1,05km peldēšanas, 36 km riteņbraukšanas un 8 km skriešanas distancē jau sesto gadu pēc kārtas kļuva rīdzinieks Andrejs Dmitrijevs, kurš finišēja pēc stundas, 44 minūtēm un 15,3 sekundēm. Astoņas minūtes viņam zaudēja ikšķilietis Artis Kalveits un absolūtajā vērtējumā elites grupā ieņēma piekto vietu.

0,35+18+4 km distancē astoto vietu kopvērtējumā un pirmo vietu M50 vecuma grupā izcīnīja carnikavietis Raimonds Garenčiks (57:22,0). F50 grupā seniorēm labākā izrādījās Gaida Bite no Carnikavas (1.18:31,0) un trešā – Vizbulīte Rukkalne no Krimuldas novada (1.29:03,9), bet M60 grupā vīriem trešo vietu ieņēma Josifs Kalveršs no "Salaspils/Zīriņi" komandas (1.13:57,5). Vienu pozīciju aiz godalgoto trijnieka palika carnikavieši Edgars Galimžanovs M15 grupā (1.05:44,3) un Sergejs Rodionovs M40 grupā (59:59,6).

0,2+9+3 km distancē pie sudraba medaļas tika ādažnieks Dainis Krasovskis amatieru grupā (40:47,8), bet 0,1+5+1 km distancē bronza tika viņa novadniekam Ričardam Sniedzem M11 vecuma grupā (20:16,6).

Vairāki jau pieminētie Pierīgas novadu pārstāvji iepriekš sekmīgi cīnījās par Latvijas sprinta čempionāta godalgām Liepājā. Jaunākajā M11 grupā 0,12+5+1,4 km distancē otro vietu ieguva R.Sniedze (21:12,4) un trešo – Patriks Legzdiņš no Carnikavas (21:29,7).

0,35+10+3,3 km distancē trešo vietu M15 grupā izcīnīja Edgars Galimžanovs (39:36,4), galvenajā 0,75+20+5 km distancē trešais M40 grupā bija mārupietis Toms Pikšēns (1.06:05,7), bet M50 grupā – Raimonds Garenčiks (1.06:18,2). Trešo vietu bērnu sacensībās pašiem mazākajiem ieguva Dārta Egle no Ādažiem.