30.06.2014 11:52

Siguldas skrējējam zelts un sudrabs

Latvijas jaunatnes vieglatlētikas čempionātā Ventspilī vecākajā A grupā (1997./98. g. dz.) izcēlies Siguldas sporta skolas audzēknis Edgars Daugulis.

1500 metru skrējienā viņš izcīnīja čempiona titulu, finišējot pēc četrām minūtēm un 19,54 sekundēm. Tuvāko sekotāju siguldietis apsteidza par divarpus sekundēm. Dienu vēlāk Edgars startēja 800 metru skrējienā un izcīnīja otro vietu (2:03,24), piekāpjoties vienīgi Austrim Karpinskim no BJC "Auseklis".

Sacensībās vesera mešanā pārliecinoši nepārspēts kļuva Eļčins Vorobjovs no Salaspils sporta skolas, kurš veiksmīgākajā mēģinājumā sasniedza 68,58 metrus. Viņa sāncenši nespēja sasniegt 60 metru atzīmi.

Latvijas jaunatnes čempionāta sudraba medaļas ieguva divi citi Siguldas sporta skolas pārstāvji. Toms Ķēdis finišēja otrais 3000 metru skrējienā (9:46,72), bet šķēpmetējs Ričards Griezītis (56,36 m) piekāpās ikšķilietim Patrikam Gailumam (66,38).

Vēl ceturto vietu lodes grūšanā ieņēma Kristaps Geks no Ķekavas novada sporta skolas (12,99 m), septīto – Matīss Kozlovskis no Olaines sporta centra tāllēkšanā (6,04 m), septīto olainietis Aldis Graudiņš 100 metru skrējienā (11,81 s) un devīto – siguldietis Nauris Juris Deksnis 400 metru skrējienā (55,93 s).