30.06.2014 13:58

Olainietis uzvarējis "VW-Trek" kausa trešajā posmā

Olainietis uzvarējis "VW-Trek" kausa trešajā posmā "Trek" kauss

Kalnu riteņbraukšanas (MTB) seriāla kārtējās sacensībās Talsos "Elkor" velokomandas pārstāvis Gunārs Dzalbs pārspēja pusotru simtu konkurentu.

"Superfly" pusmaratona 29 kilometru distancē G. Dzalbs (nr. 202) finišēja pēc stundas, 24 minūtēm un 47 sekundēm un tuvāko konkurentu Mārci Ābelīti apsteidza par trim minūtēm. Abos pirmajos "VW-Trek" kausa posmos Olaines riteņbraucējs bija izcīnījis trešās vietas.

Otro vietu pusmaratonā jaunākajā S12 vecuma grupā meitenēm izcīnīja carnikaviete Renāte Rodionova (2.54:01).

Galvenajā "Moller Auto Krasta" maratona braucienā (55 km), kurā uzvarēja Matīss Preimanis no "DPA Cycling Team" komandas (2.26:05), divpadsmito vietu absolūtajā vērtējumā ieņēma Mairis Klaiva no Garciema (2.54:56), bet labāko divdesmitnieku noslēdza Sergejs Rodionovs no Carnikavas (3.25:49).

V40 vecuma grupā viņi ieņēma attiecīgi otro un ceturto vietu, bet piektais šajā grupā bija baldonietis Nils Kazaks (3.29:21).

Ceturtais "VW-Trek" kausa izcīņas posms paredzēts 19. jūlijā Ikšķilē.