30.06.2014 09:56

Latvijas riteņbraukšanas čempionāta medaļas arī Pierīgas sportistiem

Latvijas riteņbraukšanas čempionāta medaļas arī Pierīgas sportistiem Latvijas Riteņbraukšanas federācija

Nedēļas nogalē Smiltenes pusē notika Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā individuālajā un grupas braucienā.

60 km grupas braucienā jauniešiem bronzas medaļu izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas (ĶNSS) audzēknis Vladlens Gurkins. Finišā viņš 15 sekundes zaudēja RRS/MSĢ komandas pārstāvim Juliānam Isajevam un piecas sekundes Ulvim Horenam Korbergam no "NN sporta kluba". Ceturtajā vietā sešas sekundes vēlāk finišēja vēl viens ķekavietis Maksims Maslovs.

Dienu iepriekš 15 km individuālajā braucienā jauniešiem vienīgais ĶNSS pārstāvis Niklāvs Boļšis ierindojās 12. vietā nepilnas divas minūtes aiz uzvarētāja Edvarta Višķera.

15 km individuālajā braucienā vienā no senioru vecuma grupām (1940./44. g. dz.) pirmo vietu izcīnīja Vismants Caune no "Salaspils/Zīriņi" komandas, trešais bija mārupietis Mečislavs Bartuševics (RRS/"Grīva") un piektais – Andris Miķelsons ("EMU/Mālpils").

Sacensību elites grupā Pierīgas novadu pārstāvjiem līdz godalgām nedaudz pietrūka. 50 km individuālajā braucienā Rihards Bartuševics (RRS/"Grīva") ierindojās septītajā vietā septiņas minūtes un 16 sekundes aiz daudzkārtējā Latvijas čempiona Gata Smukuļa ("Katjuša").

Bet 170 km grupas braucienā pagājušā gada Latvijas labākais riteņbraucējs carnikavietis Toms Skujiņš no "Hincapie Sportswear Development" komandas finišēja ceturtais aiz laureātiem Andra Vosekalna ("Rietumu Delfin"), Andža Flakša un Gata Smukuļa.