11.06.2014 12:28

Vējdēļu meistari cīņā par Saulkrastu kausu

Lai gan vēja apstākļi sacensību dalībniekus nelutināja, tika veikti pieci braucieni "Racebord" klasē, seši braucieni "Techno 293" klasē un viens brauciens "Formulas" klasē, kuros tad arī noskaidroja "Saulkrastu kausa 2014" uzvarētājus.

Sacensības šogad pulcēja 38 dalībniekus trijās vējdēļu klasēs. Par uzvarētāju "Racebord" klasē kļuva Vita Matīse, aiz sevis atstājot vecmeistaru Gunāru Rozenbergu un Alvi Ozoliņu. Zīmīgi, ka šāds uzvarētāju trijnieks ir nemainīgs jau otro gadu pēc kārtas.

Jauniešiem "Techno 293" klasē par uzvarētāju U-15 vecuma grupā kļuva Namejs Dreimanis, aiz viņa Jēkabs Markauss un Annija Punte. U-17 grupā pirmo vietu izcīnīja Aleksandra Kaupa aiz sevis atstājot Nikolu Ceplenieci un Mariju Pavlovu.

"Formulas" klasē otrās dienas pēdējā iespējamā starta laikā par uzvarētāju kļuva Aleksandrs Ļeontjevs. Otrajā vietā ierindojās jaunietis Kristaps Keidāns, bet trešo vietu ieņēma Dāvids Reinis Joma, ziņo www.vindsefings.lv.

Par speciālās balvas – individuāli pasūtītas vējdēļu spuras no "ELK FINS" – ieguvēju kļuva Dainis Pūka.