06.06.2014 19:59

Siguldas skrējējai Latvijas jaunatnes čempionāta bronza

Siguldas skrējējai Latvijas jaunatnes čempionāta bronza arhīvs

Labākie Siguldas un Salaspils sporta skolu, kā arī Olaines sporta centra vieglatlēti piektdien Rīgā "Daugavas" stadionā startēja Latvijas jaunatnes čempionātā C vecuma grupā (2001./02. g. dz.).

Vienīgo medaļu Pierīgas sportisti izcīnīja 1000 metru skrējienā jaunietēm, kurā trešajā vietā ierindojās Siguldas sporta skolas audzēkne Estere Vīksne. Viņa finišēja pēc trim minūtēm un 24,59 sekundēm un piekāpās vienīgi Laurai Laimiņai no Dobeles (3:11,96) un Pārslai Puriņai no Drabešu sporta kluba "Ašais" (3:14,98).

Astoto vietu šajā distancē, kurā startēja 24 skrējējas, ieņēma siguldiete Kristīne Brunere (3:37,90).

Jāpiezīmē, ka bronzas medaļu 1000 metros Estere Vīksne ieguva arī šāgada Latvijas jaunatnes ziemas čempionātā.

Arī puišiem augstāko vietu no Pierīgas jaunajiem vieglatlētiem ieguva 1000 metru skrējējs – Aksels Blanks no Salaspils sporta skolas (3:15,01). Uzvarētājam Nikam Normundam Zaulam no Limbažiem viņš zaudēja 11 sekundes. Šajā disciplīnā startēja 29 jaunie sportisti.

Labāko divdesmitniekos izdevās iekļūt vēl vairākiem pierīdzniekiem.

300 metru distancē 47 dalībnieku konkurencē attiecīgi 13. un 17. vietu ieņēma salaspilieši Vladislavs Magdisjuks (48,90 s) un Aksels Blanks (49,32 s). Šķēpa mešanā Matīss Čudars no Salaspils sporta skolas ierindojās 14. vietā (31,66 m) un par vienu pozīciju apsteidza siguldieti Oto Laivu (31,15 m).

Olaines sporta centra pārstāvis Emīls Lelēvičs 100 metru sprintā apsteidza gandrīz 40 konkurentus un ieņēma 17. vietu (14,48 s), bet tāllēkšanā tikpat lielā konkurencē Artūrs Šķesters no Siguldas sporta skolas bija sešpadsmitais (4,32 m).

Sestdien un svētdien "Daugavas" stadionā risināsies Rīgas čempionāts vieglatlētikā, bet jūnija beigās paredzēts Latvijas jaunatnes čempionāts vecākajā A grupā.