03.06.2014 14:20

Krimuldietis uzvarējis Austrumeiropas motokrosa čempionāta posmā

Krimuldietis uzvarējis Austrumeiropas motokrosa čempionāta posmā Jānis Pastars

Stelpes "Pīlādžu" moto trasē aizvadītas Eiropas čempionāta Austrumeiropas zonas sacensības MX65 un MX85 klasēs, kā arī Baltijas Motociklistu asociācijas (BMA) Austrumeiropas čempionāts vairākās citās motociklu klasēs.

Mazākajā no klasītēm – MX50 – abos braucienos pārliecinošu uzvaru izcīnīja krimuldietis Kārlis Alberts Reišulis, kurš bija labākais arī pirms nedēļas iepriekšējā posma sacensībās Petrašūna trasē Lietuvā. Septīto vietu Stelpē ieņēma Kārļa jaunākais brālis Jānis Mārtiņš Reišulis, kurš atsevišķos braucienos finišēja sestajā un septītajā pozīcijā.

Dāmu sacensībās pirmās divas vietas izcīnīja Krievijas motokrosa braucējas, bet trešajā ierindojās Anna Stecjuka no Mārupes auto moto kluba "Bieriņi". Savukārt veterānu konkurencē septīto vietu kopvērtējumā ieņēma cits "Bieriņu" pārstāvis Jānis Bidzāns.

Eiropas čempionāta Austrumeiropas zonas sacensību vērtējumā MX65 klasē Patriks Ūzuls no AMK "Bieriņi" pirmajā braucienā palika bez ieskaites punktiem, toties otrajā finišēja piektais un kopvērtējumā ierindojās 11. vietā. Edvardam Bidzānam 21. pozīcija.

Nākamās lielās sacensības Latvijas un Pierīgas motokrosa braucējiem būs šīs nedēļas nogalē Igaunijā, kur notiks Baltijas čempionāta posms.