03.06.2014 10:58

Carnikavas triatlonisti uz goda pjedestāla Dobelē

Carnikavas triatlonisti uz goda pjedestāla Dobelē Kristaps Stalidzāns

Ar vairāku Pierīgas novadu pārstāvju piedalīšanos Dobelē aizvadīts Latvijas čempionāts un Zemgales kausa izcīņa triatlona supersprintā.

Galvenajā distancē (375 metri peldu, 10 km uz velosipēda, 2,5 km skriešus) uzvaru izcīnīja lietuvietis Tautvīds Kopūsts – 30 minūtes un 27,8 sekundes. Astotais absolūtajā vērtējumā un ceturtais savā vecuma grupā bija Krišjānis Beitāns no Ķekavas novada Krustkalniem. Uzvarētājam viņš zaudēja pusotru minūti.

M40 vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Carnikavas sporta centra pārstāvis Māris Liepa (33:29,0), bet otrajās vietās ierindojās viņa novadnieki Edgars Galimžanovs M15 vecuma grupā (37:40,1), Arvils Andersons M50 grupā (39:56,8) un Laimonis Daugavietis M60 grupā (45:27,7).

0,125+5+1 km distancē tautas grupā dāmām labākā izrādījās Anda Ozoliņa no Garkalnes novada Langstiņiem (22:08,4), bet 0,05+2,5+0,5 km puišiem M11 vecuma grupā Artūrs Liepa no Kalngales ieguva otro vietu (10:49,3) un Patriks Legzdiņš no Carnikavas piekto vietu (11:58,5).