31.05.2014 20:26

Pierīgas futbola klubiem trīs sakāves un 19 ielaisti vārti

Pierīgas futbola klubiem trīs sakāves un 19 ielaisti vārti AFA "Olaine"

Latvijas futbola pirmās līgas desmitajā kārtā neveiksmi piedzīvojusi gan līdergrupā esošā FK "Auda", gan turnīra tabulas lejasgalā esošās Olaines un Salaspils komandas.

Ķekavas futbola kluba "Auda" mājas spēlē pret "Valmiera Glass FK" futbolistiem izšķirošā izrādījās pirmā pusstunda, kuras laikā viesi guva trīs vārtus. Līdz pārtraukumam divu minūšu laikā mājinieki leģionāri Šo Goto un Felipe divus vārtus atguva, taču drīz pēc otrā puslaika sākuma valmierieši ceturto reizi raidīja bumbu "Audas" vārtos. Spēlei beidzoties, Ķekavas komandai otrā neveiksme sezonā – 2:4.

Astoto zaudējumu desmit mačos (un otro smagāko sezonā) piedzīvoja Apvienotās futbola akadēmijas (AFA) "Olaine" komanda – 1:8 pret turnīra līderiem Rēzeknes bērnu un jaunatnes sporta skolas futbolistiem, kuri vienīgie līdzšinējās spēlēs nav zaudējuši ne punkta. Goda vārtus olainiešu labā otrā puslaika sākumā guva brazīlietis Daniels Pereira, tobrīd panākot 1:3 rezultātu.

Salaspils novada svētkus ar pozitīvu spēles iznākumu nespēja kuplināt pilsētas kluba futbolisti, kuri bez ierunām piekāpās turnīra tabulas otrajā vietā esošajai "FB Gulbene" vienībai 0:7. Arī salaspiliešiem šī bija astotā neveiksme desmit spēlēs.

Pirmās līgas turnīra tabulā FK "Auda" (22 punkti) noslīdējusi uz sesto pozīciju astoņus punktus aiz līderiem rēzekniešiem. AFA "Olaine" ir seši punkti un 13. vieta, bet Salaspilij – četri punkti un priekšpēdējā 15. vieta.

11. kārtas spēles Pierīgas komandas aizvadīs 7. un 8. jūnijā. Olainieši sestdien savā laukumā uzņems futbola klubu "Tukums 2000", salaspilieši svētdien viesosies Ogrē, bet ķekavieši – Gulbenē.