30.05.2014 11:35

Mārupieši cīņā par "Rīgas kausiem"

Starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās "Rīgas kausi" ceturtdien "Daugavas" stadionā startējuši arī divi Mārupes novada skrējēji.

Trešo vietu 1500 metru distancē dāmām izcīnīja Mārupes sporta centra vieglatlētikas trenere Jeļena Ābele, kura gan specializējas garākās distancēs. Viņa finišēja pēc četrām minūtēm un 28,12 sekundēm. Pirmās divas vietas ieguva Melisa Kortnija no Lielbritānijas (4:18,02) un Volga Ruleviča no Baltkrievijas (4:27,68).

3000 metru skrējienā vīriem sestajā vietā ierindojās Dmitrijs Serjogins (8:17,99). Uzvarētājam Kristianam Zalevskim no Polijas viņš zaudēja nepilnas 14 sekundes.

Sportisti sacentās 15 disciplīnās, bet "Rīgas kausi" tika izcīnīti sešās galvenajās disciplīnās – šķēpa mešanā sievietēm un vīriešiem, 400 metru skrējienā sievietēm, 800 metru skrējienā vīriešiem, tāllēkšanā sievietēm un lodes grūšanā vīriešiem.

No pašmāju sportistiem "Rīgas kausus" ieguva šķēpmetēja Madara Palameika (60,10 m), tāllēcēja Aiga Grabuste (6,41 m) un skrējēja Gunta Latiševa-Čudare, kura arī izpildīja pasaules junioru čempionāta normatīvu 400 metru distancē (55,21).