10.04.2012 16:38

Olainē noskaidrota ”Labākā futbola skola”

Divas nedēļas Olainē noritēja novada izglītības iestāžu turnīrs telpu futbolā. Par ceļojošā kausa un titula "Labākā futbola skola" ieguvējiem kļuva Olaines 2. vidusskolas audzēkņi.

1997.-2001. g. dzimušo zēnu turnīrā trijās vecumā grupās sacentās Olaines 1. un 2. vidusskolas komandas. Divās no trijām cīņām uzvarēja 2. vidusskolas komandas, kas līdz ar to ieguva "Labākās futbola skolas" titulu.

Cīņā par ceļojošo kausu bez abām vidusskolām piedalījās arī Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas (OMTK) meiteņu un zēnu komandas. Meiteņu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Olaines 1. vidusskola, kas atstāja aiz sevis 2. vidusskolu un OMTK.

Savukārt puišu turnīrā labākie izrādījās Olaines 2. vidusskolas skolēni, nodrošinot arī pirmo vietu kopvērtējumā (9 punkti). Otrajā vietā Olaines 1. vidusskola (6 p.), trešajā – OMTK (3 p.), informēja Olaines novada pašvaldībā.