10.05.2014 18:01

Olaines futbolisti pār Salaspili gūst pirmo uzvaru sezonā (papildināta)

Olaines futbolisti pār Salaspili gūst pirmo uzvaru sezonā (papildināta) AFA "Olaine"

"Syform" Latvijas futbola pirmās līgas septītās kārtas spēlē savā starpā tikās divas Pierīgas komandas.

Olaines pilsētas stadionā Apvienotās futbola akadēmijas (AFA) "Olaine" komanda uzņēma Salaspils futbola klubu. Spēles likteni izšķīra vieni gūtie vārti, kurus pirmā puslaika kompensācijas laikā mājinieku labā guva Jānis Krasnovskis – 1:0.

Olainiešiem šis bija pirmais panākums šajā sezonā un arī pirmie nopelnītie punkti. Gan Olaines, gan Salaspils komandām nu ir pa trim punktiem septiņās spēlēs, un abas Pierīgas komandas 16 klubu konkurencē dala 14.–15. vietu.

Toties Ķekavas futbola klubs "Auda" turas labāko kvartetā kopā ar Liepājas, Gulbenes un Rēzeknes komandām. Svētdien septītās kārtas mačā ķekavieši viesojas pie FK "Jēkabpils" futbolistiem un izcīnīja sesto uzvaru sezonā – 1:0. Vienīgos vārtus 71. minūtē guva Aigars Lazdiņš.

AFA "Olaine" nākamo spēli aizvadīs 17. maijā, kad viesosies Ķekavā pie FK "Auda". Savukārt Salaspils komanda nākamsestdien savā laukumā uzņems "SFK United" vienību.