04.05.2014 15:18

Siguldā noskaidrots Kalna karalis un karaliene

Gandrīz divi simti dalībnieku startējuši skrējienu seriāla "Sigulda Up Cup" šāgada pirmajā posmā Serpentīnceļa skrējienā.

Absolūti labāko rezultātu šoreiz uzrādīja sporta skolas "Arkādija" pārstāvis Pāvels Ribakovs, kurš finišēja pēc trim minūtēm un 7,9 skundēm un otrās vietas ieguvēju Danielu Kārkliņu apsteidza par divām sekundēm. P.Ribakovs līdz ar to nopelnījis Kalna karaļa titulu, kas pienākas Serpentīnceļa skrējiena uzvarētājam.

Savukārt Kalna karalienes tituls šogad ticis Siguldas sporta skolas audzēknei Esterei Vīksnai. Startējot vecuma grupā līdz 12 gadiem (S12), viņa mērķi sasniedza pēc četrām minūtēm un 5,4 sekundēm. Otrs labākais rezultāts siguldietei Guntai Blūmiņai (4:10,24).

Atsevišķās vecuma grupās vīriešiem par uzvarētājiem kļuva Gustavs Auziņš (V10), Edgars Pēteris Vilciņš (V12), Dāvids Vīksna (V14), Toms Ķēdis (V16), Kārlis Zuters (V18), Uldis Klāviņš (V30), Kaspars Kārkliņš (V40), Valērijs Egorovs (V50) un Viktors Suborins (V60).

Jaunkundzēm un dāmām ātrākās un izturīgākās bija Dārta Auziņa (S10), Liāna Lenceviča (S14), Emīlija Krista Grava (S16), Kristīne Vārna (S18), Aiga Rozenberga (S30), Inga Ziediņa (S40) un Anita Zālīte (S50). Īpašajā grupā "Ar draugu" (suni) uzvarēja Pēteris Leja.

Šogad seriāls "Sigulda Up Cup" sastāv no četriem posmiem. 28. jūnijā "Sigulda Up Cup" ietvaros pirmo reizi notiks Pakāpienu skrējiens, 27. jūlijā – Turaidas torņa skrējiens, bet 30. augustā – Siguldas kamaniņu un bobsleja trases skrējiens.