30.04.2014 12:52

Ādažu un Inčukalna sportistiem uzvaras Vidzemes čempionātā spēka trīscīņā

Valmierā notikušo Latvijas kausa izcīņas sestā posma sacensību dalībnieki mērojās spēkiem, veicot pietupienus ar svaru stieni, stieņa spiešanā guļus un vilkmē jeb svaru stieņa pacelšanā no zemes.

Sportistu uzrādītie rezultāti trijās disciplīnās tika summēti, nosakot vietu sadalījumu. Četriem kluba "Spēka pasaule" Ādažu un Inčukalna filiāļu pārstāvjiem izdevās izcīnīt Vidzemes čempionu titulus.

"Open" jeb pieaugušo grupā vīriem svara kategorijā līdz 93 kilogramiem Pierīgas spēkavīri guva dubultuzvaru. Pirmo vietu izcīnīja Kristaps Saldenieks no "SP Inčukalns" komandas, kurš pietupās ar 170 kg smagu stieni, spiešanā guļus uzrādīja 140 kilogramus un no zemes pacēla 200 kg smagu stieni, summā savācot 510 kilogramus. Desmit kilogramus viņam zaudēja ādažnieks Didzis Kazaks (175+120+205 kg).

Svara kategorijā līdz 105 kg uzvaru svinēja Kalvis Kazaks, kurš trīscīņas summā savāca 655 kilogramus (220+165+270).

Vēl vienu uzvaru "SP Ādaži" komandai izcīnīja Sintija Ūdre, kura sacensībās dāmām svara kategorijā līdz 57 kilogramiem trijās disciplīnās uzrādīja 95, 40 un 95 kilogramus un kopvērtējumā sasniedza 230 kg, kas ir par 22,5 kg vairāk nekā viņa pirms dažām nedēļām uzrādīja Latvijas čempionātā.

Viena Vidzemes čempionāta zelta medaļa Pierīgas spēkavīriem arī junioru konkurencē – šāgada Latvijas vicečempions spēka trīscīņā Jānis Dreimanis ("SP Inčukalns") ar 560 kilogramiem (220+115+225) izcīnīja uzvaru svara kategorijā līdz 93 kg.