26.04.2014 14:36

Stopiņu handbolistes piedzīvo pirmo zaudējumu sezonā

Stopiņu novada handbola komanda Latvijas dāmu virslīgas čempionāta finālsērijas pirmajā spēlē piekāpusies Ludzas sporta klubam "Latgols". Pārtrūkusi 17 uzvaru sērija.

Sestdien spēlē Ludzā pirmā puslaika vidū mājinieces pirmā puslaika vidū no 6:5 panāca 11:6 un turpinājumā līderpozīcijas vairs neatdeva. Pirmais puslaiks beidzās 13:9, bet otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs ludzānietes pārsvaru palielināja līdz 20:13 un beigās svinēja uzvaru 29:20.

Stopiņu NHK labā Lana Nikolajeva guva astoņus vārtus, Elza Seržante piecus un Ivita Asare četrus.

Finālsērijas otrā spēle notiks 2. maijā Ulbrokas sporta kompleksā. Ja mājiniecēm izdosies revanšēties, dienu vēlāk turpat Ulbrokā notiks izšķirošā trešā spēle.